Преосвященний владика Тарас очолив Архиєрейську Літургію у храмі св. ап. Івана Богослова

29 липня 2017 року з нагоди регіонального з’їзду молитовних спільнот «Родина Найсвятішого Серця Ісуса» Преосвященний владика Тарас очолив Архиєрейську Літургію у храмі св. ап. Івана Богослова, що у с. Суховоля на Городоччині. Звертаючись до присутніх членів спільноти, єпископ у духовному слові звернув увагу на значення молитви в житті людини.

«Молитва – це відповідь людського роду на Боже Слово, звернене до людини», – сказав проповідник, вказуючи на один важливий фактор у спілкуванні з Богом – слухання, яке передує молитві і є запорукою правдивого стосунку і діалогу з Господом. Також, владика Тарас, ставлячи за приклад події зі Святого Писання, застеріг вірних від трагедії, яка може очікувати людину, коли вона не чує Божого Слова, яким промовляє до неї Господь.

Продовжуючи тему діалогу Бога з людиною, єпископ вказав на ще один ризик для віри людини: «Криза віри починається тоді, коли людина перебирає на себе ініціативу діалогу, не маючи послушного серця», а також вона має місце, коли є «помилкове сприйняття релігійності, де людина шукає уявного бога, який би був подібним на неї; та християнством, де Бог промовляє до людини і стає Людиною, щоб ми стали подібними до Нього».

Аналізуючи події минулого і теперішнього, Архиєрей відзначив силу молитви у житті людства, називаючи її «мечем» в боротьбі з дияволом.

На завершення владика Тарас побажав членам спільноти «Родина Найсвятішого Серця Ісуса» щоби їхня молитва здобула Церкві і державі свободу, щоб вони долали ворогів своєю любов’ю, даруючи себе Богові.