Хори

Дівочий хор села Суховоля

Дівочий хор села Суховоля був створений понад 20 років тому.
Першим деригентом хору був, уже покійний, Бень Микола Миколайович.
Після нього, деякий час, хором керувала, Ліля Ярославівна. Яка на той час по сумісництву працювала ще й актором Львівського Оперного театру імені Соломії Крушельницької. Поки, їй на зміну не підросло молоде покоління нашого села.
Ось уже 15 років деригентом цього хору є Юлія Володимирівна Жагаляк.
Колектив хору постійно змінюється, хтось покидає його по сімейних обставинах, хтось новенький долучається до співу, хоча є "старожили", які співають в хорі від початку його створення. Так що, якщо хтось бажає долучитися, може приходити, вони з радістю навчать того, що знають самі, адже хто співає Службу Божу - той двічі молиться.
Дівчата співають щонеділі на Святій Літургії. Також, вони приймають участь в сільських заходах та міняються досвідом, співаючи на Літургіях в інших селах.

Чоловічий хор села Суховоля

У серпні 2015 року з ініціативи настоятеля храму І. Богослова о. Ігора Головчака був створений чоловічий ансамбль «Алилуя».
Диригентом даного колективу є Давид Тетяна Степанівна, дипломований регент-диригент, закінчила Львівську національну музичну академію ім. М.Лисенка.
У колективі всього 8 учасників, які виконують твори у чотири партії.
Це перший за усю історію храму виключно чоловічий ансамбль і в цьому його головна родзинка. Оскільки, чоловічий вокал завжди додає емоційної могутності Літургії, підсилює молитву кожного, хто присутній у храмі та додає відчуття величності.
В репертуарі ансамблю є багато народних та впізнаваних творів, котрі разом із ними виконує уся церква під час Літургії. А також даний ансамбль завжди дивує новими версіями та обробками відомих духовних творів України. Неймовірно сакрально звучать у їхньому виконанні страсні пісні, а колядки та щедрівки додають ще більшого відчуття свята та щасливих моментів Різдва!
За свою коротку діяльність, ансамбль вже неодноразово брав участь у різних громадських проектах села та області.  Щорічні виступи на концертах «Прощання з колядою» у Суховолі та за її межами. У 2019 році ансамбль відвідував військову частину м. Львова з метою підняття духу нашим вірним захисникам у нелегкі для країни часи в період Різдвяних свят.
Керівник ансамблю та його учасники ніколи не зупиняються на здобутому, а з кожним днем удосконалюють свої навики та прагнуть дивувати прихожан новими творами.
Оскільки місія колективу – нести радість усім через молитву!

назад до:  Сестринство