На парафії св. Івана Богослова відбувся XIV з’їзд Матерів в молитві Стрийської єпархії

“Я бажаю, щоб кожна українська мати почула себе членкинею руху “Матері в молитві”.
Патріарх Святослав Шевчук

25 серпня 2019 року Божого на парафії святого Івана Богослова (село Суховоля, Городоцький район) відбувся XIV з’їзд спільнот “Матері в молитві” Стрийської єпархії, на який прибуло 1200 матерів.

З’їзд відкрила п. Анна Форостина, координатор спільнот, і провела молитву, в якій членкині просили Всевишнього Господа за єдність Церкви, за мир в Україні, за родини, дітей та онуків, за зцілення хворих і узалежнених, за щасливу долю для сиріт.

Потім зустріли Владику-помічника кир Богдана Манишина. Діти просили благословення віршами, а матері подарували запашний коровай. Під час Архиєрейської Служби Божої усі натхненно молилися, уважно слухали науку Владики, а в кінці слугині були нагороджені подячними грамотами за молитовні служіння.

Потім суховільчани частували гостей смаколиками, які самі ж приготували. Після перекуски відбувся концерт-привітання для матерів. Також матері свідчили про те, як Господь їм допомагає та вислуховує їхні прохання.

Парох церкви святого Івана Богослова о. Ігор Головчак відслужив молебень до Богородиці перед іконою Ліської Божої Матері. Матері просили Небесну Матінку про опіку над Україною, сім’ями, дітьми і внуками, і благали допомогу. Мати завжди у проханні до Бога. ЇЇ молитва найщиріша, бо вона молиться серцем. Після благословення, яке уділив парох о. Ігор Головчак, ще лунали побожні пісні матерів, а потім гості дякували за тепле прийняття і щасливі роз’їхались по домівках.

Повідомила п. Ольга Гадуб’як.


Відео:
XIV з’їзд Матерів в молитві Стрийської єпархії

Фотогалерея: