Дбаючи про всесторонній розвиток молоді та дітей при парафії св. ап. Івана Богослова було утворено припарафіяльний шаховий гурток ім. митрополита Андрея Шептицького. Провадити його погодився тренер, кандидат у майстри спорту, о. Михайло Цегельський. На даний час вже є сформовані дві групи за різним ступенем майстерності: початківці та ті, які мають певний досвід. Сподіваємось, що спільними зусиллями зможемо виховати майбутніх чемпіонів з шахів.
Припарафіяльний шаховий гурток ім. мит. Андрея Шептицького
![](http://sukhovolya-tserkva.org.ua/wp-content/uploads/2018/04/IMG-e8804ccecb2da20c9ab266768c7b2175-V.jpg)