Пастирський візит владики Тараса з нагоди празника Івана Богослова

6 жовтня, на храмовий празник Івана Богослова, Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський відвідав з пастирським візитом с.Суховоля, де очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Єпископу співслужили запрошені священнослужителі, на чолі з парохом о. Ігорем Головчаком.

Звертаючись до присутніх з проповіддю та розважаючи над духовним змістом свята Івана Богослова, владика Тарас зазначив: “Бог є любов, і хто перебуває в любові, той перебуває в Бозі, а Бог перебуває в ньому. Любов, вона звершується в тому, що ми маємо довір’я в день суду. Бо як він є, так і ми в цьому світі. Страху нема в любові, навпаки, досконала любов проганяє увесь страх, бо страх має в собі кару, а хто боїться, той недосконалий у любові. Ми любимо, бо він перший полюбив нас.”

За словами єпископа, “моя любов не може ніколи вичерпатися, бо вона є живлена любовю Бога до мене. Це стосується кожного з нас. Якщо ми цей принцип перенесли у своє особисте і суспільне життя, ми би викреслили із словника всі ті слова котрі сьогодні лунають з усіх точок всяких мас медій: неправда, несправедливість, заздрість, вбивство, ненавість, ворожнеча, корупція… Вони всі породжені зі страху.”

Завершуючи проповідь, єпископ наголосив присутнім: “Я хочу вам сказати, вам ніколи не забракне сили. Бо сила наша, ваша і нас усіх у тому, що він, Бог, нас перший полюбив. А отже нам в його любові для того щоб жити і любити ніколи не забракне.”

Після закінчення Літургії, Архиєрей привітав усіх парафіян храму: “Я хочу вам побажати усім неба, а Господь милостивий нехай дасть вам достатньо часу і достатньо засобів аби ви це небо щасливо у свій час осягнули. І нехай ваша подорож по цій землі буде Богом благословенна, і ще многая і благая літа!”

У свою чергу, о. Ігор Головчак нагадав, що сьогодні є перша неділя жовтня. А це означає, що сьогодні святкують своє професійне свято усі вчителі. А віт так, в особливий спосіб привітав владику Тараса, за яким збережена влада вчительська, суддівська і лікарська. Висловив щиру вдячність від імені цілої парафії за пастирський візит.


Відео:
Пастирський візит владики Тараса з нагоди празника Івана Богослова

Фотогалерея: