У понеділок, 3 липня парафіяльна спільнота «Молодіжне Християнське Лідерство», згуртувались на пікнік біля Суховільського озера. Час проведений разом був як завжди дуже насиченим: хлопці набували навиків з самооборони, дівчата вели бесіди на теми, що турбують їх ровесників: дружба, перша симпатія. Молодь бавилась в рухливі ігри, а на завершення всі скуштували смачних страв, приготованих на вогні спільно і з любов’ю. Далі буде 😉
МХЛ на пікніку біля озера
![](http://sukhovolya-tserkva.org.ua/wp-content/uploads/2017/07/image-0-02-04-bc5751dd54491ce431f5f67ae2fa5887537740003f05ec550d385deb97327ddb-V.jpg)