З 25 по 29 червня 2018 року Божого при нашій парафії відбудуться чергові Канікули з Богом. Цього року наші діти спробують створити Країну, в якій би вони хотіли жити 🙂 .
На дітей чекають катехизи, спортивні ігри, банси, квест, таборова пошта, театралізовані дійства та багато іншого. Просимо про внесок 150 грн з дитини.
У зв’язку з поганими погодними умовами та на прохання батьків відкриття табору переноситься на тиждень пізніше.
Тож чекаємо наших дітей 2 липня!
25 червня відкривається припарафіяльний табір
![](http://sukhovolya-tserkva.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/image-0-02-04-9b0a63e6ba85552c652ed0da961533f8d6f1519893f77a3a7695229b4cc21ad2-V.jpg)