З 15 по 17 квітня на нашій парафії відбулися Великопосні реколекції, які провадив отець Юрій Чорній, економ Львівської Духовної Семінарії Святого Духа. У п’ятницю зранку учнів загальноосвітньої школи з лекціями відвідали брати семінаристи, а у вечері відбулася вже традиційна для Суховолі Хресна хода з науками отця реколектанта. В суботу та неділю була нагода приступити до Тайни Покаяння, та послухати науки- розважання. Дякуємо усім присутнім, та бажаємо плідного пережиття Страсного тижня, аби належно приготуватися до зустрічі з Воскреслим Христом.
Великопосні реколекції
![](http://sukhovolya-tserkva.org.ua/wp-content/uploads/2016/04/nTIhow2aBjg.jpg)