Великдень 2016

Христос Воскрес! Воістину воскрес! От і звершилося. Цьогоріч  найбільший празник  Воскресіння Христового на нашій парафії відбувався і традиційно і поновому водночас.  Найперше, що потрібно відмітити – це нічні чування біля Плащаниці. Впродовж двох ночей в храмі лунала молитва, молодь з  Конгресу Українських Націоналістів  стояли на варті, чоловічий хор  ( керівник п. Тетяна Давид)  та хор народного дому «Просвіта» (керівник п. Йосип Пласконь ) до глибини душі проймав кожного своїм співом, усі існуючі спільноти  мали погодинні нічні чування, братство «Покрови Пресвятої Богородиці »  та  Молодіжне Християнське Лідерство  прикрашали головну Писанку  та подвір’я, а сестриці, як і вже багато років поспіль, зробили усе, аби в храмі було затишно й святково.

Зі сходом сонця у неділю, парафіяни зібралися на святкову Літургію, аби спільно проголосити, що Христос воскрес! Воістину воскрес!  Природа тішилась разом з нами, а тому сприяла усім запланованим заходам.  В Світлий Понеділок Катехитична школа та МХЛ оргазінували на парафії гаївки. Тішить, що з кожним роком нас все більше і більше збирається, аби разом радіти Воскреслому Христу.  Не обійшлося без традиційного обливання в цей день.

Дякуємо усім, хто зміг взяти участь в усіх заходах,  молільникам і жертводавцям, усім парафіянам. Нехай радість воскресіння наповняє Ваші серця і домівки впродовж цілого року! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!!!