Навчальні матеріали

Чеснота чи гріх?

Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ
Чеснота чи гріх?
Методичний посібник для катехитів

Львів 2017

Катехитичний посібник методично розглядає тему про головні гріхи та протилежні їм чесноти. В його склад входять конспекти восьми катехитичних занять, кожне їз яких присвячене одному гріху та відповідній чесноті. Також подані витяги щодо теми з офіційних літературних джерел. Велику частину посібника становлять допоміжні твори, розповіді, цитати, оформлені як ігри чи завдання для учнів.
Видання призначене для катехитів, учителів християнської етики та для провідників інших християнських спільнот. Також ним можуть скористатися батьки.

Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ
Чеснота чи гріх?
Навчальні матеріали для учнів 5-11 класів

Львів 2017

У посібнику подані навчальні матеріали до теми про головні гріхи та протилежні їм чесноти. В його склад входять витяги з офіційних літературних джерел. Велику частину посібника становлять допоміжні твори, розповіді, цитати, оформлені як ігри чи завдання.
Видання призначене для учнів середнього і старшого шкільного віку. Також ним можуть скористатися батьки.

УВАГА! УВАГА! УВАГА!
Приносимо вибачення за помилки в друці.

* На с. 65 "Навчальних матеріалів" та с. 153 "Методичного посібника" є помилка в даті свячень Йосифа Сліпого: замість “1981” має бути “1917”.
* На с. 65 "Навчальних матеріалів" та с. 153 "Методичного посібника", коли йде мова про Богословську Академію, то Йосиф Сліпий і справді був призначений Ректором Духовної семінарії у Львові та деканом богословського факультету у 1925 році, проте створення Богословської Академії припадає на 1928 рік.
* На с. 66 "Навчальних матеріалів" та с. 154 "Методичного посібника" є помилка в даті арешту Йосифа Сліпого: замість “1944” має бути “1945”.

Мультфільм "Андрей Шептицький - світло любові"

Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ у співпраці із відеопроектом «З любов’ю до дітей» представляє мультиплікаційний фільм про митрополита Андрея Шептицького.

У цьому мультфільмі в надзвичайно доступний спосіб показано життя cлуги Божого митрополита Андрея, зокрема його дитинство та душпастирську діяльність.

назад до:  Працівники школи

далі до: Галерея