Катехитична школа відкриває свої двері

В суботу, 3 вересня, об 11.00 на подвір’ї церкви Івана Богослова відбулось обговорення початку нового навчального року у катехитичній школі. Після спільної молитви отець Ігор та вчителі школи розповіли батькам та маленьким ученикам про майбутнє навчання. В Суховолі школа діє вже четвертий рік і у 2016 будуть перші випускники. “Головне завдання і ціль катехитичної школи – навчити дитину основ своєї віри. Потрібно користати з цієї можливості – виховати дитину у християнському дусі, прищепити любов і приязнь до Бога, – пояснює о. Ігор. – Важливо зрозуміти надзвичайно велику потребу бути в школі, яка покликана, щоб призвичаїти дитину до того принципу, що його показав Бог.” 
Отже, до школи запрошують дітей села віком від 4-х до 11 років. Для найменших це хороша підготовка до школи. А після одинадцяти років дитина може перейти до молодіжної спільноти при парафії. 
Серед предметів, що викладатимуть, є катехизм, уроки англійської мови (вчитель – Орися Бадюк) та образотворчого мистецтва (вчитель – Олеся Цвик), краєзнавство.
Навчання відбуватиметься щосуботи в дві зміни: 
перша зміна – 10.15 – 12.00 – дошкільнята 4-5 років 
друга зміна – 12.30 – 15.00 – учні ЗОШ 6-11 років 
Оплата залишається такою ж, як і в минулі роки – 75 грн./місяць та одноразова оплата розміром 100 грн. на канцелярські потреби. 
Заняття розпочнуться 10 вересня.
Від батьків вітаються ідеї, пропозиції щодо навчання та дозвілля (можливі поїздки, екскурсії тощо) своїх дітей.
Контактний телефон: 0966404962, п. Оксана Головчак.