Катехитична школа

Вісник катехитичної школи

17 жовтня 2013 року при нашому  храмі святого апостола Івана Богослова було розпочато працю Катехитичної школи імені Андрея Шептицького. Близько 60 осіб протягом навчального року мали змогу навчатись катехизму: катехити – с. Маркіяна та п. Оксана, англійської та німецької мов: вчитель п. Орися  та образотворчого мистецтва: вчитель п. Олеся, а також наші феї – так їх називають діти: Діана та Вікторія.  Заняття в школі відбувались по суботах в дві зміни.  Протягом року,  попри заняття згідно навчальної програми, нам вдалося організувати старшу групу у Вертеп, за що їм дуже вдячні, а також на Томину неділю було проведено відкритий урок. На цьому святі усі групи мали  змогу  показати свої перші маленькі успіхи. Було поставлено сценку англійською мовою про жінок мироносиць старшою групою,  вірші і пісні у виконанні наших дітей англійською, німецькою та рідною мовами, сценка Великодній кошичок.  Було багато оплесків, хвилювань і радості. Закінчилось свято великодніми гаївками довкола церкви.

Мріємо, аби наступного року до цих гаївок долучилась уся парафія 😉

Навчальний рік у нашій школі завершився проведенням припарафіяльного табору на тему: Святі Таїнства, що цього року відбувся з 10 по 13 червня, де діти мали змогу слухати науки, переглядати мультфільми та грати веселі ігри, на завершення відбулася традиційна Ватра біля озера. Хочемо подякувати аніматорам: Діані Барні, Вікторії Гнот та її помічнику Василю Когуту, Андріані Іванишин та Соломії Іванській, Оресті Сімейко.                                                                                                               

Найстарша група школи, а також інші молоді люди віком від 12 років завершили свій навчальних рік в таборі в Карпатах, в с. Тухля Сколівського району, де за допомогою Орести Сімейко та семінаристів Андрія Марія та Руслана Бліхарського, ми дуже гарно і корисно провели час.

 Повернулись з великою валізою гарних, світлих і веселих спогадів.