Молодіжне Християнське Лідерство

Історія МХЛ

7 серпня 2015 року молодь села Суховоля, що попередньо були учасниками вийдного табору в с.Тухля, організувались в припарафіяльну спільноту, і спільним рішенням було обрано назву “Молодіжне Християнське Лідерство” – далі МХЛ. На перших установчих зборах було обрано голову й Управу спільноти: Марія Майгер – голова, Тиховський Ярослав – відповідальний за внутрішнє життя спільноти, Ковалик Соломія – за зовнішню діяльність і Роксолана Салашник – секретар.

За час існування спільноти було проведено два благодійних ярмарки, кошти яких були переведені на потреби воїнів АТО (перший ярмарок відбувся – 11.10.2015; другий ярмарок – 25.10.2015). У відповідь хлопці з передової надіслали нам листа з фото і національним прапором це був дуже зворушливий момент для усіх членів спільноти. Пізніше у нашій спільтноті відбулися вечорниці, на яких змагалися хлопці та дівчата в ході гри “Хлопці чи дівчата”, ( 12.12.2015). Невдовзі, у нашу спільноту прийшло свято Святого Миколая, на якому ми обмінялися подарункам, що принесло всім велику радість.

На Різдво було організовано 2 вертепи та щедруваня, частково кошти ми передали на церкву, на які придбали крісла для занять в Катехитичній школі.

21 лютого 2016 року ми підготували до уваги парафіян “Реквієм до Небесної Сотні”. Після цієї всієї нелегкої роботи ми організували вечірку в стилі ретро, так звані запусти (12.03.2016). А зараз наша спільнота саморозвивається та впливає на життя парафії та розвиток села.

Готуємось організувати нічні чування з о. Степаном Коваликом, а на Великдень усіх чекаємо на ярмарку і гаївки 😉 Слідкуйте за анонсами.

На сьогодні МХЛ налічує 24 особи. Чекаємо молодь від 12 років – приєднюйтесь!

Відео МХЛ

Святий Миколай до нас завітав!

Зимова феєрія "Повір у диво".

Вертеп 2018.